Terminlister

  • Våren 2024

    Uke

    Stevne

    Sted

    Arrangørklubb

    Fra Dato

    Til og med Dato

    Stevnetype

    Anbefalt for

    Trener

    1

    Nyttårsstevnet 2024

    [Påmeldingsfrist 25.12.2023][Invitasjon sendt]

    [Påmelding sendt]

    Hokksund

    ØESK

    07.01.2024

    07.01.2024

    Krets/Regionstevne

    K1, K2, K3, K4

    A,R

    2

    Kepler Speedo Cup

    [Påmeldingsfrist 31.12.2023]

    [Invitasjon sendt]

    [Påmelding sendt]

    Jessheim

    Ullensakersv.

    12.01.2024

    14.01.2024

    Krets/Regionstevne

    K1, K2, K3, K4

    R

    3

     

     

     

     

     

     

     

     

    4

    BK-Rekrutten

    [Påmeldingsfrist 19.01.2024]

    Kongsberg

    BK-Svømming

    27.01.2024

    27.01.2024

    Rekrutt stevne

    K4, R

    R

    4

    Skagerrak Swim

    [Påmeldingsfrist 07.01.2024]

    [Invitasjon sendt]

    [Påmelding sendt]

    Kr. Sand

    Kristiansand SA

    26.01.2024

    28.01.2024

    Nasjonalt stevne m/int. delt.

    K1 / K2

    A

    5

     

     

     

     

     

     

     

     

    6

    Asker Open

    [Påmeldingsfrist 31.01.2024]

    [Invitasjon sendt]

    [Påmelding sendt]

    Holmen

    Asker SK

    09.02.2024

    11.02.2024

    Krets/Regionstevne

    K1,2,3,4

    A,R

    7

    [Utvid]Eknessvøm 2024

    [Påmeldingsfrist 03.02.2024]

    [Invitasjon sendt]

    [Påmelding sendt]

    Krokstadelva

    NESK

    18.02.2023

    18.02.2023

    Krets/Regionstevne

    K3,K4 (K2)

    R

    8

     

     

     

     

     

     

     

     

    9

    Vinterferie leir

    Lampeland

    BK-Svømming

    26.02.2024

    01.03.2024

    Leir

    K1, K2, K3, K4, R

    A, R,

    10

     

     

     

     

     

     

     

     

    11

    ØESK Rekrutten

    [Påmeldingsfrist 06.03.2024]

    [Invitasjon sendt]

    [Påmelding sendt]

    Hokksund

    ØESK

    17.03.2024

    17.03.2024

    Rekrutt stevne

    K4, R

    R

    11

    LÅMØ Sør

    [Påmeldingsfrist 25.02.2024]

    [Invitasjon sendt]

    [Påmelding sendt]

    Sandefjord

    Sandefjord SK

    15.03.2024

    17.03.2024

    Årsklassemønstring

    Kvalifiserte

    A,R

    12

     

     

     

     

     

     

     

     

    13

    PÅSKE trening fra mandag 25.3 til og med  27.3 (Fri fra Skjærtorsdag).Egen plan legges ut. 

    14

     Tønsberg Speed Cup

    [Påmeldingsfrist 17.03.2024]

    [Invitasjon sendt]

    [Påmelding sendt]

     Tønsberg

     

     06.04.2024

     07.04.2024

     Krets/Regionstevne

     K1, K2,K3, K4

     

    15

    Bergen Swim Festival

    [Påmeldingsfrist 24.03.2024]

    [Invitasjon sendt]

    [Påmelding sendt]

    AdO arena

    Stevne Bergen

    12.04.2024

    14.04.2024

    Internasjonalt stevne

    Kvalifiserte

    A

    15

    Modum Svøm

    [Påmeldingsfrist 31.03.2024]

    [Invitasjon sendt]

    [Påmelding sendt]

    Modum

    MSK

    20.04.2024

    20.04.2024

    Krets/Regionstevne

    K1, K2, K3, K4

    R

    16

    Slottsfjell Speedo Cup 2024

    Sandefjord

    Sandefjord SK

    19.04.2023

    21.04.2023

    Krets/Regionstevne

    K1, K2, K3, K4

    R,S

    17

    Marienlyst Open

    [Påmeldingsfrist 08.04.2024]

    [Invitasjon sendt]

    [Påmelding sendt]

    Drammen

    DSK

    26.04.2024

    28.04.2024

    Nasjonalt stevne m/int. delt.

    K1, K2, K3, K4

    A,R

    18

    NESK Rekrutten

    [Påmeldingsfrist 15.04.2024]

    [Invitasjon sendt]

    Krokstadelva

    NESK

    01.05.2024

    01.05.2024

    Rekrutt stevne

     

     

    19

    Ås Open

    [Påmeldingsfrist 28.04.2024]

    [Invitasjon sendt]

    Nordbytun

    Ås IL

    11.05.2024

    12.05.2024

    Krets/Regionstevne

    K1, K2, K3, K4

     

    20

    ÅM

    [Påmeldingsfrist 21.04.2024]

    [Påmelding sendt]

    Kristiansund

    Kristiansund SK

    17.05.2024

    21.05.2024

    Årsklassemønstring

    Kvalifiserte

    R

    22

     

     

     

     

     

     

     

     

    23

    [Utvid][Utvid]Aquarama Open

    [Påmeldingsfrist 12.05.2024]

    Kristiansand

    Varodd, Vågsbygd SLK

    07.06.2024

    09.06.2024

    Nasjonalt stevne m/int. delt.

    K1, K2, K3, K4

    A, R

    24

    NM-/Sommer leir

    TBD

    BK-Svømming

    TBD

    TBD

    Leir

    K1, K2

    A

    25

    NM-/Sommer leir

    TBD

    BK-Svømming

    TBD

    TBD

    Leir

    K1, K2

    A

    26

    NM langbane Jr/Sr

    Bergen

    Bergensklubbene

    04.07.2024

    07.07.2024

    Norsk mesterskap

    Kvalifiserte

    A



     

     

    Leir, Klubbstevne

     

     

    Rekrutt Stevner – For Rekrutter (R) og K4.

    -     Hensikt er å gi svømmere øvelse i å delta på stevner. Fin arena for å styrke sosialt samhold og bli kjent svømmere/foreldre.  Svømmere trenger ikke lisens for deltagelse.

    -     Ingen dømming/disking på disse stevnene.

     

    Approberte stevner – for K4, K3, K2, K1

    -          Svømmere må ha lisens for deltagelse. Info om lisens kommer på mail årlig.

    -          Invitasjon og oppdatert info om approberte stevner finnes på Norges Svømmeforbund sine side medley.no: https://medley.no/terminliste.aspx?gren=1

     

     

    Konferanser, kurs, Etc.

     

     

     

  • Høsten 2023

     

    Uke

    Dato

    Stevne/Aktivitet

    Parti

    Sted

    Ansvar/Kommentar

    August

    32

     9 – 13 august

    Oppstarts-leir Rollag

    K1, K2, K3, K4, Rekrutt

    Rollag

     

    33

     

     

     

     

     

    34

     

     

     

     

     

    35

    1-3 september

    Asker høststevne

    [Påmeldingsfrist 28.08.2023]


    K1, K2, K3, K4

    Asker

    Invitasjon sendt

    Påmelding sendt

    September

    36

    10 september

    Blink svøm

    [Påmeldingsfrist 27.08.2023]


    K1, K2, K3, K4

    Hokksund

    Invitasjon sendt

    Påmelding sendt

    37

     16 september

    Modumrekrutten 2023

    [Påmeldingsfrist 06.09.2023]

     Rekrutt, K4

     Modum

     Invitasjon sendt

    Påmelding sendt

    38

    22 – 24 september

    Lambertseter Open

    [Påmeldingsfrist 07.09.2023]


    K1, K2, K3, K4

    Lambertseter

    Invitasjon sendt

    Påmelding sendt

    39

     

     

     

     

     

    Oktober

    40

     2 – 5 oktober

    Høstferie leir

     

    Kongsberg

     

    41

    13 – 15 oktober

    Jacked Cup BK

    [Påmeldingsfrist 03.10.2023]

    K1, K2, K3, K4

    Kongsberg

     Invitasjon sendt

    42

    20 – 22 oktober

    NM ungdom (UM)

    [Påmeldingsfrist 02.10.2023]

    kvalifiserte

     Sandnes

    Invitasjon sendt

    Påmelding sendt

    43

    27 Oktober

    Nordsjø Stavanger

    [Påmeldingsfrist 14.10.2023]

    kvalifiserte

    Stavanger

    Invitasjon sendt

    Påmelding sendt

    27 Oktober

    Speed open

    [Påmeldingsfrist 15.10.2023]

    K1, K2, K3, K4

     

    Fjernet fra terminlista

    29 Oktober

    Øesk rekrutten

    [Påmeldingsfrist 16.10.2023]

    K4, Rekrutt

     Øvre eiker

    Invitasjon sendt

    Påmelding sendt

    44

    5 november

    Lier rekrutten

    [Påmeldingsfrist 29.10.2023]

    K4, rekrutt

    Lier

    Invitasjon sendt

    Påmelding sendt

    3 – 5 november

    Jacked Cup Slotsfjell

    [Påmeldingsfrist 17.10.2023]

    K1, K2, K3, K4

    Tønsberg

    Invitasjon sendt

    Påmelding sendt

    November

    45

    12 november

    Hallingsvøm

    [Påmeldingsfrist 29.10.2023]

    K1, K2, K3, K4

     Gol

    Invitasjon sendt

    Påmelding sendt

    46

    16 – 19 november

    NM kortbane

    [Påmeldingsfrist 31.10.2023]

    kvalifiserte

     Bergen

    Invitasjon sendt

    Påmelding sendt

    47

     

     

     

     

     

    48

    1 -3 desember

    Bærum Open

    [Påmeldingsfrist 19.11.2023]

    K1, K2, K3, K4

    Bærum

     Invitasjon sendt

    Desember

    49

     

     

     

     

     

    50

     

     

     

     

     

    51

     16 desember

    Grøtfest

    K1, K2, K3, K4, Rekrutt

    Kongsberg

     

    52

     

     

     

     

     

     

     

     

    Leir, Klubbstevne

     

     

    Rekrutt Stevner – For Rekrutter (R) og K4.

    -          Hensikt er å gi svømmere øvelse i å delta på stevner.

    -          Fin arena for å styrke sosialt samhold og bli kjent svømmere/foreldre.

    -          Svømmere trenger ikke lisens for deltagelse.

    -          Ingen dømming/disking på disse stevnene.

     

    Approberte stevner – for K4, K3, K2, K1

    -          Svømmere må ha lisens for deltagelse. Info om lisens kommer på mail årlig.

    -          Invitasjon og oppdatert info om approberte stevner finnes på Norges Svømmeforbund sine side medley.no: https://medley.no/terminliste.aspx?gren=1

     

     

    Konferanser, kurs, Etc.

     

     

     

     

     

     

     

  • Våren 2023

     

    Uke

    Dato

    Stevne/Aktivitet

    Parti

    Sted

    Ansvar/Kommentar

    Januar

    01

    08 jan

    Nyttårsstevne Hokksund

    [Påmeldingsfrist 25.12.2022]

    K1,K2,K3,K4

    Hokksund

    [Påmelding]

     

    02

    13 - 15 jan

    Kepler Jaked Cup

    [Påmeldingsfrist 01.01.2023]

    K1,K2,K3, K4

    Ullensaker

    [Påmelding]

    03

     

     

     

     

     

    04

    28 jan

    Rekruttstevne BK

    (K3),K4,Rekrutt

    Kongsberg

    [Påmelding]

    Rune, Jardar

    Februar

    05

    3 - 5 feb

    Regions samling

    Kvalifiserte

     

     

    06

    10 - 12 feb

    Asker Open

    [Påmeldingsfrist 29.01.2023]

    K1,K2,K3,K4

    Asker, Holmen

    [Påmelding]

    Rune, Aleksander

    07

    19 feb

    Eknessvøm

    [Påmeldingsfrist 05.02.2023]

    K1,K2,K3,K4

    Nedre Eiker

    [Påmelding]

     

    08

     26 feb

     ØESK Rekrutten

    [Påmeldingsfrist 15.02.2023]


     K4,Rekrutt

     Øvre Eiker

    [Påmelding]


     Rune, Jardar

    Mars

    09

    26 feb – 03 mars

    Uke 09 Vinterferie – leir, Nørresundby

    2010 og eldre

    Nørresundby, Danmark

    Rune, Aleksander

    10

    06 - 12 mars

     

     

     

     

    11

    17 - 19 mars

    LÅMØ, Mandal

    [Påmeldingsfrist 26.02.2023]

    K1,K2,K3,K4

    Kvalifiserte

    Mandal

    [Påmelding]

    Rune, Aleksander

    12

     

     

     

     

     

    13

     

     

     

     

     

    April

    14

    03 – 09 april

    Påskeuke 2023

     

    Hjemme trening

     

    15

    15 april

    Modumsvøm

    [Påmeldingsfrist 02.04.2023]

    K2,K3,K4

     Modum

    [Påmelding]


     

    16

    15-16 april

    SaS Open Jaked Cup

    [Påmeldingsfrist 02.04.2023]


    K1, K2, K3, k4

    Sandefjord

    [Påmelding]

     

    21-23 april

    Bergen Swim Festival

    [Påmeldingsfrist 02.04.2023]


    K1

    Bergen

    17

    01 Mai

    NESK Rekrutten

    [Påmeldingsfrist 15.04.2023]

     K4,Rekrutt

     

    Rune, Jardar

    Mai

    18

    05 - 07 mai

    Marienlyst Open

    [Påmeldingsfrist 23.04.2023]

    K1,K2,K3

    Drammen

    [Påmelding]

    Rune, Aleksander

    19

     

     

     

     

     

    20

     

     

     

     

     

    21

    27-29 mai

    ÅM-finale

    [Påmeldingsfrist 24.04.2023]

    Kvalifiserte

    2007 oy

    Bærum

    [Påmelding]

    Rune

     

    22

    03-04 juni

    Kong Fredrik outdoor

    [Påmeldingsfrist 21.05.2023]

    K1, K2

    Fredrikstad

    [Påmelding]

     

     

    23

    09-11 juni

    Aquarama Open 

    [Påmeldingsfrist 19.05.2023]

    K1,K2,K3,K4

    Kristiansand

    [Påmelding]

     

     

    24

    15 juni

    Sommerstevne for BK

    [Påmeldingsfrist 08.06.2023]

     K1,K2,K3,K4, Rekrutt

     Kongsberg

    [Påmelding]

     

    17 – 18 Juni

    Speed

    [Påmeldingsfrist 04.06.2023]

    NM aktuelle svømmere

    Kalbakken

     

     

    25

    18 – 28 juni

    18 juni - 28 juni NM-leir langbane

    Torremolinos, Spania

    NM – langbane, Fredrikstad



    K1,K2

    NM - krav

    Torremolinos, Spania

    Aleksander

     

    26

    01 - 04 juli

     

     

     

    27

    01-04 juli

    NM – langbane

    [Påmeldingsfrist 13.06.2023]

    K1,K2

    Kvalifiserte

    Fredrikstad

    [Påmelding]

    Aleksander